Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Botanist |
| Farve | Gold |
| Primær materiale | Polyresin |
| Sammensætning | Polyresin, Linen |
| Produktdimensioner | L35xH70xW28 cm |
| Pære energiklasse | All |
| Pære inkluderet | No |
| Form pære | Ordinary |
| Størrelse pære | E27 |
| Type pære | Halogen and LED |
| Pæreeffekt watt. | Max 40W |
| Plejeinstruktioner | Wipe clean with a moist cloth. |
| CE Approved | Yes |
| CE Label | https://images.salsify.com/image/upload/s--yRGj_uGO--/ymevwh3ahqumjgnuuqss.pdf |
| Loftkop (kun loftslamper) | No |
| Farve ledning | White |
| Længde ledning cm. | 150 |
| Materiale ledning | Plastic |
| Beslag (kun væg- og loftslamper) | No |
| IP-klassificering (vådrum) | IP20 (No) |
| Skærmstørrelse cm. | 28xH21,5 |
| Kontakt | On cord |
| EAN Code | 5711173221103 |
| Outdoor use | No |
| Assembly pdf | https://images.salsify.com/image/upload/s--PfUz7LSO--/mvq1bsjprng1lsj3ratk.pdf |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--BtSfrAdb--/sjr8nfv5qlhldjvfrc4f.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82044411
Silas Bordlampe, Guld, Polyresin
L35xH70xW28 cm
Vejl. udsalgspris
1.249,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Det er ikke til at få øjnene fra den gyldne Silas giraflampe fra Creative Collection. Dens imponerende højde på 70 cm og gør den ideel både som gulvlampe og bordlampe. Sæt den hvor du ønsker at skabe lidt ekstra opmærksomhed.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Botanist |
| Farve | Gold |
| Primær materiale | Polyresin |
| Sammensætning | Polyresin, Linen |
| Produktdimensioner | L35xH70xW28 cm |
| Pære energiklasse | All |
| Pære inkluderet | No |
| Form pære | Ordinary |
| Størrelse pære | E27 |
| Type pære | Halogen and LED |
| Pæreeffekt watt. | Max 40W |
| Plejeinstruktioner | Wipe clean with a moist cloth. |
| CE Approved | Yes |
| CE Label | https://images.salsify.com/image/upload/s--yRGj_uGO--/ymevwh3ahqumjgnuuqss.pdf |
| Loftkop (kun loftslamper) | No |
| Farve ledning | White |
| Længde ledning cm. | 150 |
| Materiale ledning | Plastic |
| Beslag (kun væg- og loftslamper) | No |
| IP-klassificering (vådrum) | IP20 (No) |
| Skærmstørrelse cm. | 28xH21,5 |
| Kontakt | On cord |
| EAN Code | 5711173221103 |
| Outdoor use | No |
| Assembly pdf | https://images.salsify.com/image/upload/s--PfUz7LSO--/mvq1bsjprng1lsj3ratk.pdf |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--BtSfrAdb--/sjr8nfv5qlhldjvfrc4f.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter







