Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Cozy |
| Farve | Green |
| Primær materiale | Glass |
| Sammensætning | Glass, Iron |
| Produktdimensioner | D22xH20 cm |
| Pære energiklasse | LED A+/Edison E |
| Pære inkluderet | No |
| Form pære | Ordinary |
| Størrelse pære | E27 |
| Type pære | LED and EnergySaver |
| Pæreeffekt watt. | Max 40W |
| Plejeinstruktioner | Wipe clean with a moist cloth. |
| CE Approved | Yes |
| CE Label | https://images.salsify.com/image/upload/s--UrdszJzr--/yi4wjwch3qloy70j3kge.pdf |
| Loftkop (kun loftslamper) | Yes |
| Farve ledning | Black |
| Længde ledning cm. | 250 cm |
| Materiale ledning | Plastic |
| Beslag (kun væg- og loftslamper) | Yes |
| IP-klassificering (vådrum) | IP20 (No) |
| Skærmstørrelse cm. | Dia 23xH18 |
| Kontakt | No |
| EAN Code | 5711173203567 |
| Assembly pdf | https://images.salsify.com/image/upload/s--29Bzje4w--/sgnclenvsg4ynrf3izi7.pdf |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--s96B2AeY--/t3k6z9frpv9p3rvy2ifi.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
30706089
Adar Pendel, Grøn, Glas
D22xH20 cm
Vejl. udsalgspris
799,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Skab en eksotisk stemning med denne Adar pendel. Det mørkegrønne glas er rillet for at simulere palmeblade, der skaber en meget eksotisk atmosfære - især når den er stylet med gyldne elements.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Cozy |
| Farve | Green |
| Primær materiale | Glass |
| Sammensætning | Glass, Iron |
| Produktdimensioner | D22xH20 cm |
| Pære energiklasse | LED A+/Edison E |
| Pære inkluderet | No |
| Form pære | Ordinary |
| Størrelse pære | E27 |
| Type pære | LED and EnergySaver |
| Pæreeffekt watt. | Max 40W |
| Plejeinstruktioner | Wipe clean with a moist cloth. |
| CE Approved | Yes |
| CE Label | https://images.salsify.com/image/upload/s--UrdszJzr--/yi4wjwch3qloy70j3kge.pdf |
| Loftkop (kun loftslamper) | Yes |
| Farve ledning | Black |
| Længde ledning cm. | 250 cm |
| Materiale ledning | Plastic |
| Beslag (kun væg- og loftslamper) | Yes |
| IP-klassificering (vådrum) | IP20 (No) |
| Skærmstørrelse cm. | Dia 23xH18 |
| Kontakt | No |
| EAN Code | 5711173203567 |
| Assembly pdf | https://images.salsify.com/image/upload/s--29Bzje4w--/sgnclenvsg4ynrf3izi7.pdf |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--s96B2AeY--/t3k6z9frpv9p3rvy2ifi.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter









