Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Happy Changes |
| Farve | Grey |
| Primær materiale | Glass |
| Sammensætning | 100% Glass |
| Produktdimensioner | D19xH18 cm |
| Pære energiklasse | All class |
| Pære inkluderet | No |
| Form pære | Ordinary |
| Størrelse pære | E27 |
| Type pære | Ordinary and LED |
| Pæreeffekt watt. | MAX. Incandescent: 40W/ CFL 9W/ LED 5W |
| CE Approved | Yes |
| CE Label | https://images.salsify.com/image/upload/s--L0PT9oTM--/jjjafbrarnky8lpv501o.pdf |
| Loftkop (kun loftslamper) | Yes |
| Farve ledning | Black |
| Længde ledning cm. | 250 cm |
| Materiale ledning | Plastic |
| Beslag (kun væg- og loftslamper) | Yes |
| IP-klassificering (vådrum) | IP20 (No) |
| Produktets finish | This item is in spray colored glass. Do not clean in dishwasher or use any aggressive detergents or abrasive agents |
| Skærmstørrelse cm. | Dia 19 x H18 cm |
| Kontakt | No |
| EAN Code | 5711173333172 |
| Outdoor use | No |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--t7-fIHbF--/huttvjpu7rhuxwia9gdb.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82068223
Motella Pendel, Grå, Glas
D19xH18 cm
Vejl. udsalgspris
699,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Motella Pendellen fra Bloomingville tilfører en blød og indbydende belysning, der passer ind i enhver indretning. Den harmoniske grå farve, og den afrundede form skaber en følelse af ro og komfort, mens det moderne design gør den til en stilsikker tilføjelse til dit hjem. Denne lampe er perfekt for dem, der ønsker at kombinere funktionel belysning med nutidig æstetik.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Happy Changes |
| Farve | Grey |
| Primær materiale | Glass |
| Sammensætning | 100% Glass |
| Produktdimensioner | D19xH18 cm |
| Pære energiklasse | All class |
| Pære inkluderet | No |
| Form pære | Ordinary |
| Størrelse pære | E27 |
| Type pære | Ordinary and LED |
| Pæreeffekt watt. | MAX. Incandescent: 40W/ CFL 9W/ LED 5W |
| CE Approved | Yes |
| CE Label | https://images.salsify.com/image/upload/s--L0PT9oTM--/jjjafbrarnky8lpv501o.pdf |
| Loftkop (kun loftslamper) | Yes |
| Farve ledning | Black |
| Længde ledning cm. | 250 cm |
| Materiale ledning | Plastic |
| Beslag (kun væg- og loftslamper) | Yes |
| IP-klassificering (vådrum) | IP20 (No) |
| Produktets finish | This item is in spray colored glass. Do not clean in dishwasher or use any aggressive detergents or abrasive agents |
| Skærmstørrelse cm. | Dia 19 x H18 cm |
| Kontakt | No |
| EAN Code | 5711173333172 |
| Outdoor use | No |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--t7-fIHbF--/huttvjpu7rhuxwia9gdb.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter







