Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Humble Heirlooms |
| Farve | Nature |
| Primær materiale | Raffia |
| Sammensætning | Raffia, Metal |
| Produktdimensioner | D61xH43 cm |
| Pære energiklasse | All class |
| Pære inkluderet | No |
| Form pære | Ordinary |
| Størrelse pære | E27 |
| Type pære | Ordinary and LED |
| Pæreeffekt watt. | Max 40W / LED 5W / CFL 9W |
| CE Approved | Yes |
| CE Label | https://images.salsify.com/image/upload/s--6gudHLiM--/etn2qia3o8klnutcyxf6.pdf |
| Loftkop (kun loftslamper) | Yes |
| Farve ledning | Nature |
| Længde ledning cm. | 250 cm |
| Materiale ledning | PC + Fabric |
| Beslag (kun væg- og loftslamper) | Yes |
| IP-klassificering (vådrum) | IP20 (No) |
| Skærmstørrelse cm. | Dia 61 x H43 cm |
| EAN Code | 5711173335626 |
| Outdoor use | No |
| Assembly pdf | https://images.salsify.com/image/upload/s--iM2axez7--/bqgommaif1hyeczptrfk.pdf |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--iMEHMBlO--/nmpli8ap2nncj7ojbxh0.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82068154
Sille Pendel, Natur, Raffia
D61xH43 cm
Vejl. udsalgspris
2.999,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Sille Pendellen fra Bloomingville er lavet af naturfarvet raffia, som giver den store lampe et roligt udtryk. Brug den over spise- eller sofabordet for at skabe et naturligt midtpunkt i rummet.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Humble Heirlooms |
| Farve | Nature |
| Primær materiale | Raffia |
| Sammensætning | Raffia, Metal |
| Produktdimensioner | D61xH43 cm |
| Pære energiklasse | All class |
| Pære inkluderet | No |
| Form pære | Ordinary |
| Størrelse pære | E27 |
| Type pære | Ordinary and LED |
| Pæreeffekt watt. | Max 40W / LED 5W / CFL 9W |
| CE Approved | Yes |
| CE Label | https://images.salsify.com/image/upload/s--6gudHLiM--/etn2qia3o8klnutcyxf6.pdf |
| Loftkop (kun loftslamper) | Yes |
| Farve ledning | Nature |
| Længde ledning cm. | 250 cm |
| Materiale ledning | PC + Fabric |
| Beslag (kun væg- og loftslamper) | Yes |
| IP-klassificering (vådrum) | IP20 (No) |
| Skærmstørrelse cm. | Dia 61 x H43 cm |
| EAN Code | 5711173335626 |
| Outdoor use | No |
| Assembly pdf | https://images.salsify.com/image/upload/s--iM2axez7--/bqgommaif1hyeczptrfk.pdf |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--iMEHMBlO--/nmpli8ap2nncj7ojbxh0.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter







