Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Cozy |
| Farve | Clear |
| Primær materiale | Glass |
| Sammensætning | Brass, Glass |
| Produktdimensioner | D6,4xH14,2 cm |
| Pære energiklasse | G |
| Størrelse pære | E27 |
| Pæreeffekt watt. | 4W |
| LAMPS Kelvin | 2200 K |
| LAMPS Lumen | 300 LM |
| Andre specifikationer | Life time expectancy 15.000 Hours |
| EAN Code | 5711173317042 |
Download billederkeyboard_arrow_down
82068012
Edison LED pære, Klar, Glas
D6,4xH14,2 cm
Vejl. udsalgspris
139,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Edison LED pæren fra Bloomingville er en gennemsigtig pære med 4 filamenttråde i et vintagelook. Formen er aflang og perfekt til en lampe med synlige pærer. Basen har en flot messingfarve. 300 lumen, 240 V-50 Hz, 4W E27 2200K. 15.000 timers levetid.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Cozy |
| Farve | Clear |
| Primær materiale | Glass |
| Sammensætning | Brass, Glass |
| Produktdimensioner | D6,4xH14,2 cm |
| Pære energiklasse | G |
| Størrelse pære | E27 |
| Pæreeffekt watt. | 4W |
| LAMPS Kelvin | 2200 K |
| LAMPS Lumen | 300 LM |
| Andre specifikationer | Life time expectancy 15.000 Hours |
| EAN Code | 5711173317042 |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Andre kunder købte også














