Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Shapes of Nature |
| Farve | Brass |
| Primær materiale | Metal |
| Sammensætning | Iron, PMMA |
| Produktdimensioner | L16,5xH35,5xW8,5 cm |
| Batteritype | Lithium Rechargeable Battery - included |
| Pære energiklasse | D |
| Pære inkluderet | Yes |
| Form pære | N/A |
| Størrelse pære | LED |
| Type pære | LED |
| Pæreeffekt watt. | 1 W LED |
| CE Approved | Yes |
| CE Label | https://images.salsify.com/image/upload/s--yLWizEUR--/ubeozetznfs6fru4vb24.pdf |
| Loftkop (kun loftslamper) | No |
| Farve ledning | Black |
| Længde ledning cm. | USB C cable 100 cms |
| Materiale ledning | PVC / TPE Insulation |
| Beslag (kun væg- og loftslamper) | No |
| IP-klassificering (vådrum) | IP20 (No) |
| LAMPS Kelvin | 4200 |
| LAMPS Lumen | 165 |
| Andre specifikationer | USB Type A to Type C Charge cable incl. Life Expectancy LED 30.000 Hours. Dimmable, when touching the top part. Charge time: 4-5h. Duration time: 8-9h. If dimmed longer duration. |
| Skærmstørrelse cm. | Dia 8.5 cm, H 3.8 cm |
| Kontakt | Switch under bottom of lamp. Dimmable when touching top of lamp. |
| EAN Code | 5711173326679 |
| Outdoor use | No |
| Assembly pdf | https://images.salsify.com/image/upload/s--df_03vXg--/hyzdtid2cjlcpl62ybc6.pdf |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--ruC4qTm5--/bxflmslq1pcws4f3i74s.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82068116
Nico Portable Lampe, Genopladelig, Brass, Metal
L16,5xH35,5xW8,5 cm
Vejl. udsalgspris
629,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Niko Portable Lampe fra Bloomingville er en funktionel, transportabel og genopladelig bordlampe, som du nemt kan flytte rundt i hjemmet. Lampen har et klassisk og enkelt design i en gylden messingfarve og passer perfekt i din reol, på spisebordet eller natbordet. Lysintensiteten kan let justeres ved at holde fingeren på toppen af lampeskærmen, hvilket gør, at du både kan dæmpe og forstærke lyset efter behov. Derudover medfølger der en ledning til lampen, hvilket sikrer, at du nemt kan genoplade den. Lampen leveres med en medfølgende ledning, så du nemt kan genoplade den.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Shapes of Nature |
| Farve | Brass |
| Primær materiale | Metal |
| Sammensætning | Iron, PMMA |
| Produktdimensioner | L16,5xH35,5xW8,5 cm |
| Batteritype | Lithium Rechargeable Battery - included |
| Pære energiklasse | D |
| Pære inkluderet | Yes |
| Form pære | N/A |
| Størrelse pære | LED |
| Type pære | LED |
| Pæreeffekt watt. | 1 W LED |
| CE Approved | Yes |
| CE Label | https://images.salsify.com/image/upload/s--yLWizEUR--/ubeozetznfs6fru4vb24.pdf |
| Loftkop (kun loftslamper) | No |
| Farve ledning | Black |
| Længde ledning cm. | USB C cable 100 cms |
| Materiale ledning | PVC / TPE Insulation |
| Beslag (kun væg- og loftslamper) | No |
| IP-klassificering (vådrum) | IP20 (No) |
| LAMPS Kelvin | 4200 |
| LAMPS Lumen | 165 |
| Andre specifikationer | USB Type A to Type C Charge cable incl. Life Expectancy LED 30.000 Hours. Dimmable, when touching the top part. Charge time: 4-5h. Duration time: 8-9h. If dimmed longer duration. |
| Skærmstørrelse cm. | Dia 8.5 cm, H 3.8 cm |
| Kontakt | Switch under bottom of lamp. Dimmable when touching top of lamp. |
| EAN Code | 5711173326679 |
| Outdoor use | No |
| Assembly pdf | https://images.salsify.com/image/upload/s--df_03vXg--/hyzdtid2cjlcpl62ybc6.pdf |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--ruC4qTm5--/bxflmslq1pcws4f3i74s.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Lianna Portable Lampe, Genopladelig, Natur, Metal
82068118
L15xH28xW13,5 cm
Vejl. udsalgspris699,00 DKK







