Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Styled Coziness |
| Farve | Red |
| Primær materiale | Glass |
| Sammensætning | Glass, Iron |
| Produktdimensioner | D8 cm, Set of 2 |
| Andre specifikationer | Gold string for hanging ornament, string lenght approx. 7-8 cm |
| Produktets finish | Spraycolor |
| EAN Code | 5711173357772 |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--Sv65u4O4--/gzjolq37ozllssn9qzfj.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82072894
Camia Ornament, Rød, Glas
D8 cm, Set of 2
Vejl. udsalgspris
99,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Camia Ornamentet fra Bloomingville er et sæt med to runde ornamenter i rødt glas med et mat udtryk og hævede detaljer i mørke og gyldne nuancer. Hvert ornament leveres med en matchende guldfarvet snor til ophæng.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Styled Coziness |
| Farve | Red |
| Primær materiale | Glass |
| Sammensætning | Glass, Iron |
| Produktdimensioner | D8 cm, Set of 2 |
| Andre specifikationer | Gold string for hanging ornament, string lenght approx. 7-8 cm |
| Produktets finish | Spraycolor |
| EAN Code | 5711173357772 |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--Sv65u4O4--/gzjolq37ozllssn9qzfj.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Andre kunder købte også















