Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Happy Changes |
| Farve | Green |
| Primær materiale | Glass |
| Sammensætning | Glass, Iron |
| Produktdimensioner | D8 cm, Set of 2 |
| Andre specifikationer | Gold string for hanging ornament, string lenght approx 7-8 cm |
| Produktets finish | Spraycolor |
| EAN Code | 5711173358526 |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--xqAP9Kon--/ufx1vijvquicdj9zeubs.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82073060
Sunita Ornament, Grøn, Glas
D8 cm, Set of 2
Vejl. udsalgspris
99,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Sunita Ornamentet fra Bloomingville er et sæt med 2 runde glaskugler med et hvirvlende mønster i mørkegrøn og fine striber af guldglimmer. Hver kugle har en guldfarvet metalhætte og en snor til ophæng, som giver sæsonens pynt et festligt præg.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Happy Changes |
| Farve | Green |
| Primær materiale | Glass |
| Sammensætning | Glass, Iron |
| Produktdimensioner | D8 cm, Set of 2 |
| Andre specifikationer | Gold string for hanging ornament, string lenght approx 7-8 cm |
| Produktets finish | Spraycolor |
| EAN Code | 5711173358526 |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--xqAP9Kon--/ufx1vijvquicdj9zeubs.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter







