Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Farve | Gold |
| Primær materiale | Recycled Glass |
| Sammensætning | 100% Recycled Glass |
| Produktdimensioner | D11xH12 cm |
| Diameter lys cm. | Tealight Ø4xH2 cm |
| EAN Code | 5711173329472 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--jdpLuFI_--/bfu18egmzp4uxd3mrzol.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--8kGif5V2--/wkt8nlfgipdr9p17ewj5.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82066382
Fidelia Fyrfadsstage, Guld, Genanvendt Glas
D11xH12 cm
Vejl. udsalgspris
129,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Fidelia Fyrfadsstagen fra Bloomingville er produceret af genanvendt glas og er beklædt med guldfarvede blade. Bladene, som pryder det gennemsigtige glas, skaber smukke skygger, når et lys tændes i den. Den kan bruges som dekoration både med og uden lys
Dette produkt er lavet af genbrugsglas. keyboard_arrow_downBloomingvilles kollektion af genbrugsglas indsamles fra gammelt brugt glas, der ikke længere er brugbart, og bringes til indsamlingscentre, hvor de sorteres efter farve.
Alt glas bliver vasket før det smeltes. Det bliver derefter lavet til smukke håndlavede produkter, som er blevet formet af talentfulde kunstnere ved hjælp af århundredgamle teknikker.
Glas er ideelt til genbrug, da intet af materialet nedbrydes ved normalt brug.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Farve | Gold |
| Primær materiale | Recycled Glass |
| Sammensætning | 100% Recycled Glass |
| Produktdimensioner | D11xH12 cm |
| Diameter lys cm. | Tealight Ø4xH2 cm |
| EAN Code | 5711173329472 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--jdpLuFI_--/bfu18egmzp4uxd3mrzol.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--8kGif5V2--/wkt8nlfgipdr9p17ewj5.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter







