Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | White Spaces |
| Farve | Gold |
| Primær materiale | Metal |
| Sammensætning | 100% Iron |
| Produktdimensioner | D7,5xH10/D12,5xH17,5 cm, Set of 2 |
| Diameter lys cm. | Tealight Ø4xH2 cm |
| Produktets finish | Spray colour and oxidised |
| EAN Code | 5711173346806 |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--lWGN0dRJ--/bkhtgirkupsjfsjda1ch.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82068436
Mista Fyrfadsstage, Guld, Metal
D7,5xH10/D12,5xH17,5 cm, Set of 2
Vejl. udsalgspris
249,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Mista Fyrfadsstagen fra Bloomingville er et sæt af to elegante fyrfadsstager, fremstillet i metal med en smuk guldfinish. De fine udskæringer med stjernemotiver lader lyset skinne igennem og skaber en hyggelig og stemningsfuld atmosfære. Perfekte som dekorative detaljer, der kan placeres på en hylde, et bord eller i vindueskarmen for at tilføje et varmt og festligt udtryk til indretningen.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | White Spaces |
| Farve | Gold |
| Primær materiale | Metal |
| Sammensætning | 100% Iron |
| Produktdimensioner | D7,5xH10/D12,5xH17,5 cm, Set of 2 |
| Diameter lys cm. | Tealight Ø4xH2 cm |
| Produktets finish | Spray colour and oxidised |
| EAN Code | 5711173346806 |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--lWGN0dRJ--/bkhtgirkupsjfsjda1ch.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Andre kunder købte også













