Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Styled Coziness |
| Farve | Gold |
| Primær materiale | Metal |
| Sammensætning | 100% Iron |
| Produktdimensioner | D31xH5 cm |
| Diameter lys cm. | Ø 2,2 cm |
| Andre specifikationer | Dark brass finish with coloured poly stones |
| Produktets finish | Plating |
| EAN Code | 5711173358342 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--m8vQVvLX--/fyt6wgwtpzhcfyvytbcz.jpg |
Download billederkeyboard_arrow_down
82073021
Shankar Adventsstage, Guld, Metal
D31xH5 cm
Vejl. udsalgspris
399,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Shankar Adventsstagen fra Bloomingville har en rund form med integrerede lysholdere. Den er udsmykket med skulpterede blomster- og bladdetaljer i gylden tone med mørk messingfinish og er pyntet med grønne, orange, røde og klare plastiksten.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Styled Coziness |
| Farve | Gold |
| Primær materiale | Metal |
| Sammensætning | 100% Iron |
| Produktdimensioner | D31xH5 cm |
| Diameter lys cm. | Ø 2,2 cm |
| Andre specifikationer | Dark brass finish with coloured poly stones |
| Produktets finish | Plating |
| EAN Code | 5711173358342 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--m8vQVvLX--/fyt6wgwtpzhcfyvytbcz.jpg |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Andre kunder købte også















