Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Farve | Nature |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D9,5xH8 cm |
| Kan indeholde ml. | 380 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to the handpainted detailing items will vary in expression |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Decal decoration with handpainted details |
| EAN Code | 5711173330249 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--SBM5xd8J--/ae2zoenhc2krmjawilvi.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--gY0jWD_n--/faddanwzersp5nxz1bf2.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82062256
Yule Krus, Natur, Stentøj
D9,5xH8 cm
Vejl. udsalgspris
95,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Yule Kruset fra Bloomingville er lavet af stentøj og har dekoration med malede detaljer. Det beige krus er pyntet med grønne grangrene, et rosa griseophæng og en rød slikstok og har en rød kant øverst. Da detaljerne er håndmalede, kan der forekomme små variationer i udtrykket.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Farve | Nature |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D9,5xH8 cm |
| Kan indeholde ml. | 380 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to the handpainted detailing items will vary in expression |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Decal decoration with handpainted details |
| EAN Code | 5711173330249 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--SBM5xd8J--/ae2zoenhc2krmjawilvi.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--gY0jWD_n--/faddanwzersp5nxz1bf2.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter





















