Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Cottage |
| Farve | Grey |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | L20,5xH19,5xW10 cm |
| Diameter lys cm. | Ø 2,2 cm |
| Produktets finish | Due to the nature of the reactive glaze, significant colour variations from item to item may occur |
| EAN Code | 5711173348947 |
Download billederkeyboard_arrow_down
82072483
Bridget Lysestage, Grå, Stentøj
L20,5xH19,5xW10 cm
Vejl. udsalgspris
229,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Bridget Lysestagen fra Creative Collection er fremstillet af stentøj med reaktiv glasur i blå og mørke nuancer. Den buede form gør den til et stemningsfuldt og dekorativt element. Glasurens natur sikrer, at hver lysestage er unik.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Cottage |
| Farve | Grey |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | L20,5xH19,5xW10 cm |
| Diameter lys cm. | Ø 2,2 cm |
| Produktets finish | Due to the nature of the reactive glaze, significant colour variations from item to item may occur |
| EAN Code | 5711173348947 |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter








