Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Mediterranean |
| Farve | Multi |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | L13xH7xW5,5 cm, Set of 2 |
| Diameter lys cm. | Ø 2,2 cm |
| Produktets finish | Due to nature of the glaze colour variations may occur |
| EAN Code | 5711173348992 |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--tFu-XcfB--/ekrmim8nxs8syx8iyfca.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82072592
Burne Lysestage, Multifarvet, Stentøj
L13xH7xW5,5 cm, Set of 2
Vejl. udsalgspris
199,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Burne Lysestagen fra Creative Collection kommer som et sæt af to og er formet som fisk i grønne og beige nuancer. Den glaserede overflade har fine variationer, som gør hvert sæt unikt og tilføjer en legende detalje til indretningen.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Mediterranean |
| Farve | Multi |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | L13xH7xW5,5 cm, Set of 2 |
| Diameter lys cm. | Ø 2,2 cm |
| Produktets finish | Due to nature of the glaze colour variations may occur |
| EAN Code | 5711173348992 |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--tFu-XcfB--/ekrmim8nxs8syx8iyfca.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Missy Lysestage, Multifarvet, Stentøj
82062972
L9,5xH8xW6,5/L12xH10xW6,5 cm, Set of 2
Vejl. udsalgspris439,00 DKK
Anniversary Lysestage, Multifarvet, Stentøj
82063095
D5xH7/D5xH10,5 cm, Set of 2
Vejl. udsalgspris119,00 DKK







