Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Cottage |
| Farve | Nature |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D10,5xH10 cm |
| Diameter lys cm. | Ø 2,2 cm |
| Andre specifikationer | Small variations in pattern and color intensity may occur, making each piece unique |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173354702 |
Download billederkeyboard_arrow_down
82072791
Byron Lysestage, Natur, Stentøj
D10,5xH10 cm
Vejl. udsalgspris
99,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Byron Lysestagen fra Creative Collection er i stentøj med en rundet form og en let udsvajet top. Den er glaseret med en reaktiv glasur i blød beige med varme brune bølgede striber og har en let kornet, mat overflade. Små variationer i mønster og farvestyrke kan forekomme, så hvert eksemplar er unikt.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Cottage |
| Farve | Nature |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D10,5xH10 cm |
| Diameter lys cm. | Ø 2,2 cm |
| Andre specifikationer | Small variations in pattern and color intensity may occur, making each piece unique |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173354702 |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Blanchard Lysestage, Natur, Stentøj
82072575
L7xH7xW5/L6xH7,5xW4,5/L5xH8xW4,5 cm, Set of 3
Vejl. udsalgspris179,00 DKK









