Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Vintage in Bloom |
| Farve | Green |
| Primær materiale | Glass |
| Sammensætning | 100% Glass |
| Produktdimensioner | D10,5xH18 cm |
| Diameter lys cm. | Tealight Ø4xH2 cm |
| Andre specifikationer | Do not clean in dishwasher or use any aggressive detergents or abrasive agents |
| Produktets finish | Item is in spray colored glass |
| EAN Code | 5711173338702 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--waUfa8oM--/oltq2ixwjwtv5vod8xyx.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--tp_NRmuK--/xb8nboqeajdygropx2x3.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82061721
Cisco Fyrfadsstage, Grøn, Glas
D10,5xH18 cm
Vejl. udsalgspris
199,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Cisco Fyrfadsstagen fra Bloomingville er fremstillet i glas med en dyb, grøn farvetone, der skaber en varm og stemningsfuld atmosfære. Designet til fyrfadslys fungerer stagen som en lille lampe og tilfører et elegant touch til indretningen. Foden og skærmen er udsmykket med smukke detaljer, som giver et delikat udtryk. Placer stagen i vindueskarmen, på spisebordet eller på en hylde for at tilføje et strejf af hygge.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Vintage in Bloom |
| Farve | Green |
| Primær materiale | Glass |
| Sammensætning | 100% Glass |
| Produktdimensioner | D10,5xH18 cm |
| Diameter lys cm. | Tealight Ø4xH2 cm |
| Andre specifikationer | Do not clean in dishwasher or use any aggressive detergents or abrasive agents |
| Produktets finish | Item is in spray colored glass |
| EAN Code | 5711173338702 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--waUfa8oM--/oltq2ixwjwtv5vod8xyx.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--tp_NRmuK--/xb8nboqeajdygropx2x3.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter








