Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Happy Changes |
| Farve | Multi |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | L13xH7xW8 cm |
| Diameter lys cm. | Ø 2,2 cm/Tealight Ø4xH2 cm |
| Andre specifikationer | For both tealight and standard candle. In order to secure a candle tightly in the candle holder, a candle foil grip/cup can be used |
| Produktets finish | Item is partly handdecorated, variations in pattern intensity may occur, and due to nature of the glaze colour variations may occur |
| EAN Code | 5711173338498 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--2GrS4lCC--/czshb5ysvhjjr09jnbxc.jpg |
Download billederkeyboard_arrow_down
82062648
Codia Votive & Candle Holder, Multifarvet, Stentøj
L13xH7xW8 cm
Vejl. udsalgspris
159,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Codia Lysestagen fra Bloomingville er en unik, håndmalet lysestage formet som en fisk, der bringer liv og farve ind i ethvert rum. Dekoreret med røde og hvide striber samt grønne detaljer, tilfører den et legende og humoristisk element til indretningen. Denne lysestage er perfekt til at skabe en hyggelig atmosfære, om den placeres på bordet, i vindueskarmen, eller som en sjov tilføjelse til din borddækning.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Happy Changes |
| Farve | Multi |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | L13xH7xW8 cm |
| Diameter lys cm. | Ø 2,2 cm/Tealight Ø4xH2 cm |
| Andre specifikationer | For both tealight and standard candle. In order to secure a candle tightly in the candle holder, a candle foil grip/cup can be used |
| Produktets finish | Item is partly handdecorated, variations in pattern intensity may occur, and due to nature of the glaze colour variations may occur |
| EAN Code | 5711173338498 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--2GrS4lCC--/czshb5ysvhjjr09jnbxc.jpg |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Kimber Votive & Candle Holder, Multifarvet, Stentøj
82072468
D8,5xH6/D9,5xH7/D7xH11 cm, Set of 3
Vejl. udsalgspris199,00 DKK
Florita Votive & Candle Holder, Multifarvet, Stentøj
82062954
L11,5xH11xW8/L12,5xH15xW8 cm, Set of 2
Vejl. udsalgspris329,00 DKK
Missy Lysestage, Multifarvet, Stentøj
82062972
L9,5xH8xW6,5/L12xH10xW6,5 cm, Set of 2
Vejl. udsalgspris439,00 DKK







