Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Botanist |
| Farve | Green |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | L21xH21xW10 cm |
| Diameter lys cm. | Ø 2,2 cm |
| Produktets finish | Due to the nature of the reactive glaze, significant colour variations from item to item may occur |
| EAN Code | 5711173349296 |
Download billederkeyboard_arrow_down
82072563
Cyrill Lysestage, Grøn, Stentøj
L21xH21xW10 cm
Vejl. udsalgspris
269,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Cyrill Lysestagen fra Creative Collection er lavet af stentøj med en reaktiv glasur, der skaber smukke farvevariationer i grønne og jordnære nuancer. Designet har form som en forgrenet kaktus med tre lysholdere og bringer et skulpturelt element ind i indretningen.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Botanist |
| Farve | Green |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | L21xH21xW10 cm |
| Diameter lys cm. | Ø 2,2 cm |
| Produktets finish | Due to the nature of the reactive glaze, significant colour variations from item to item may occur |
| EAN Code | 5711173349296 |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter








