Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Botanist |
| Farve | Rose |
| Primær materiale | Glass |
| Sammensætning | 100% Glass |
| Produktdimensioner | D8xH20,5 cm, Set of 2 |
| Diameter lys cm. | Tealight Ø4xH2 cm |
| Plejeinstruktioner | Do not machinewash. Clean with soft sponge and avoid use of abrasives |
| Produktets finish | Spray colored |
| EAN Code | 5711173353187 |
Download billederkeyboard_arrow_down
82072750
Daze Fyrfadsstage, Rosa, Glas
D8xH20,5 cm, Set of 2
Vejl. udsalgspris
449,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Daze Fyrfadsstage fra Creative Collection er et sæt med to fyrfadsstager i glas. Hver stage har en spraymalet overflade og et riflet design med en blød rosatonet top og en høj stilk i en dybere nuance. Kombinationen af form og struktur giver et let og raffineret udtryk.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Botanist |
| Farve | Rose |
| Primær materiale | Glass |
| Sammensætning | 100% Glass |
| Produktdimensioner | D8xH20,5 cm, Set of 2 |
| Diameter lys cm. | Tealight Ø4xH2 cm |
| Plejeinstruktioner | Do not machinewash. Clean with soft sponge and avoid use of abrasives |
| Produktets finish | Spray colored |
| EAN Code | 5711173353187 |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Andre kunder købte også















