Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Botanist |
| Farve | Brown |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D12xH5,5 cm |
| Diameter lys cm. | Tealight Ø4xH2 cm |
| Produktets finish | Due to the nature of the glaze and item being handcrafted, color variations may occur |
| EAN Code | 5711173315192 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--hL8pI9Ja--/clzrru642rozfqebb2qr.jpg |
Download billederkeyboard_arrow_down
82060156
Dinah Fyrfadsstage, Brun, Stentøj
D12xH5,5 cm
Vejl. udsalgspris
75,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Dinah Fyrfadsstagen fra Creative Collection er lavet af stentøj i smukke jordfarver. Den organisk blomsterformede lysestage er inspireret af naturen. Det vil helt sikkert tilføje et strejf af natur og en hyggelig følelse til dit hjem. Farvevariationer vil forekomme, da hver lysestage fremstilles i hånden.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Botanist |
| Farve | Brown |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D12xH5,5 cm |
| Diameter lys cm. | Tealight Ø4xH2 cm |
| Produktets finish | Due to the nature of the glaze and item being handcrafted, color variations may occur |
| EAN Code | 5711173315192 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--hL8pI9Ja--/clzrru642rozfqebb2qr.jpg |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Reiko Fyrfadsstage, Brun, Marmor
82066319
Tray D13xH1,5/ L: D9xH5/ S: D6,5xH3 cm, Set of 3
Vejl. udsalgspris199,00 DKK






