Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Botanist |
| Farve | Yellow |
| Primær materiale | Glass |
| Sammensætning | 100% Glass |
| Produktdimensioner | D10xH5 cm |
| Diameter lys cm. | Tealight Ø4xH2 cm |
| Produktets finish | Mouthblown item, small variations in size, shape and color may occur ensuring that each piece is unique |
| EAN Code | 5711173321803 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--RMN_AAig--/d3p8wshvoj896paou1d7.jpg |
Download billederkeyboard_arrow_down
82060682
Jose Fyrfadsstage, Gul, Glas
D10xH5 cm
Vejl. udsalgspris
105,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Jose Fyrfadsstagen fra Creative Collection er en dekorativ lysestage i gule nuancer og en rund organisk form. Den er lavet af mundblæst glas, så der kan forekomme små variationer i størrelse, form og farve.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Botanist |
| Farve | Yellow |
| Primær materiale | Glass |
| Sammensætning | 100% Glass |
| Produktdimensioner | D10xH5 cm |
| Diameter lys cm. | Tealight Ø4xH2 cm |
| Produktets finish | Mouthblown item, small variations in size, shape and color may occur ensuring that each piece is unique |
| EAN Code | 5711173321803 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--RMN_AAig--/d3p8wshvoj896paou1d7.jpg |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Andre kunder købte også














