Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Happy Changes |
| Farve | Rose |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | L9xH12,5xW6 cm |
| Diameter lys cm. | Ø 2,2 cm |
| Andre specifikationer | Colour variations and intensity may occur |
| Produktets finish | Partly handdecorated |
| EAN Code | 5711173337880 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--PvmhdgNU--/xtbxbaqre9ck79s2awdy.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--i_JfAgaF--/e8bdmjasiuo6br3t4jmu.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82062733
Trudy Lysestage, Rosa, Stentøj
L9xH12,5xW6 cm
Vejl. udsalgspris
159,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Trudy Lysestagen fra Bloomingville er en hyggelig tilføjelse til hjemmet. Lysestagen er lavet af stentøj, i et dekorativt design, som forestiller en fugl. Med sin smukke glasur i rosa nuancer kan den nemt sammensættes med andre lysestager. En del af lysestagen er håndmalet, og farven kan derfor variere.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Happy Changes |
| Farve | Rose |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | L9xH12,5xW6 cm |
| Diameter lys cm. | Ø 2,2 cm |
| Andre specifikationer | Colour variations and intensity may occur |
| Produktets finish | Partly handdecorated |
| EAN Code | 5711173337880 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--PvmhdgNU--/xtbxbaqre9ck79s2awdy.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--i_JfAgaF--/e8bdmjasiuo6br3t4jmu.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Doglie Lysestage, Rosa, Stentøj
82063005
L18xH13,5xW6,5/L11,5xH18,5xW6,5 cm, Set of 2
Vejl. udsalgspris439,00 DKK










