Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Nordic |
| Farve | Green |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D9xH10 cm |
| Kan indeholde ml. | 500 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Due to the nature of the glaze and item being handcrafted, color variations may occur |
| EAN Code | 5711173315109 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--in_7WifE--/bu2w8jbf52rivcwulqex.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--BFzq_P6V--/bqzszdazil7oom4djroo.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82060127
Reanna Krus, Grøn, Stentøj
D9xH10 cm
Vejl. udsalgspris
99,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Reanna Kruset fra Bloomingville er en smuk kop med et flettet håndtag. Koppen er lavet af keramik, og glasuren kan variere i farve, hvilket gør hver kop unik. Det flettede håndtag tilføjer et naturligt og rustikt touch til koppen. Brug koppen til at drikke din yndlingsdrik, eller brug den som en dekorativ genstand i dit hjem.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Nordic |
| Farve | Green |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D9xH10 cm |
| Kan indeholde ml. | 500 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Due to the nature of the glaze and item being handcrafted, color variations may occur |
| EAN Code | 5711173315109 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--in_7WifE--/bu2w8jbf52rivcwulqex.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--BFzq_P6V--/bqzszdazil7oom4djroo.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Andre kunder købte også















