Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | White Spaces |
| Farve | Green |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D16xH8 cm, Set of 3 |
| Kan indeholde ml. | 700 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Small variations in pattern and color intensity may occur, making each piece unique |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173352746 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--CeuLEYXa--/dfv9e7rji1txcvqlnj8o.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--pk5oogjX--/fnuzlk79dpldajtnlcl2.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82072705
Addison Skål, Grøn, Stentøj
D16xH8 cm, Set of 3
Vejl. udsalgspris
549,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Addison Skålen fra Bloomingville leveres i et sæt med 3 og er fremstillet i stentøj med en reaktiv glasur. Med bløde kurver, en let hævet fod og diskrete, pensellignende strøg i dæmpet grøn får hver skål et særligt udtryk. Små variationer i mønster og farveintensitet kan forekomme, hvilket gør hver enkelt unik.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | White Spaces |
| Farve | Green |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D16xH8 cm, Set of 3 |
| Kan indeholde ml. | 700 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Small variations in pattern and color intensity may occur, making each piece unique |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173352746 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--CeuLEYXa--/dfv9e7rji1txcvqlnj8o.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--pk5oogjX--/fnuzlk79dpldajtnlcl2.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter











