Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | White Spaces |
| Farve | White |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D8xH4,5 cm |
| Kan indeholde ml. | 75 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to nature of the glaze colour variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173341450 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--ZnRMdiQs--/mdobezk83axk2yq6hd7b.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--R9LtyT1J--/lq5wcchifsvusokns4z6.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82072007
Addison Skål, Hvid, Stentøj
D8xH4,5 cm
Vejl. udsalgspris
69,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Addison Skålen fra Bloomingville er fremstillet af stentøj med en elegant hvidmeleret glasur. Denne skål forener funktionalitet med et klassisk design, hvilket gør den perfekt til både hverdagsbrug og festlige lejligheder. Det melerede finish og den brune kontrastfarve giver hver skål et unikt udtryk. Skålens størrelse gør den ideel til servering af mindre portioner, såsom dip og saucer.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | White Spaces |
| Farve | White |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D8xH4,5 cm |
| Kan indeholde ml. | 75 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to nature of the glaze colour variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173341450 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--ZnRMdiQs--/mdobezk83axk2yq6hd7b.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--R9LtyT1J--/lq5wcchifsvusokns4z6.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Andre kunder købte også


























