Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Cottage |
| Farve | Blue |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D10xH10,5 cm |
| Kan indeholde ml. | 460 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to nature of the glaze colour variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| EAN Code | 5711173331062 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--HnmY2ECB--/bzltfqakk5p2rdrjlvat.jpg |
Download billederkeyboard_arrow_down
82061446
Alicia Krus, Blå, Stentøj
D10xH10,5 cm
Vejl. udsalgspris
179,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Alicia Kruset fra Creative Collection er måske dit nye yndlingskrus til te? Det hyggelige tekrus er designet med indbygget tefilter. Koppen med hank er lavet i stentøj med en rund form og en flot reaktiv løbende glasur i blå farver. Små farvevariationer vil forekomme og hvert krus vil være unikt grundet glasurens natur.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Cottage |
| Farve | Blue |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D10xH10,5 cm |
| Kan indeholde ml. | 460 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to nature of the glaze colour variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| EAN Code | 5711173331062 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--HnmY2ECB--/bzltfqakk5p2rdrjlvat.jpg |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Andre kunder købte også














