Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | White Spaces |
| Farve | Bronze |
| Primær materiale | Glass |
| Sammensætning | 100% Glass |
| Produktdimensioner | D8xH21,5 cm, Set of 4 |
| Kan indeholde ml. | 350 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | No |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | No |
| Kan tåle at komme i ovnen | No |
| Produktets finish | Electroplated colour gradient finish |
| EAN Code | 5711173352142 |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--fUde_gOk--/vvnxxay8ugvqndrz1fnx.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82072596
Aston Vinglas, Bronze, Glas
D8xH21,5 cm, Set of 4
Vejl. udsalgspris
599,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Aston Vinglasset fra Bloomingville har et bronzefarvet finish med perlemorsskær, som fanger lyset smukt. Det raffinerede udtryk gør dem ideelle til både vin og dekorative bordopstillinger. Sættet består af 4 glas.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | White Spaces |
| Farve | Bronze |
| Primær materiale | Glass |
| Sammensætning | 100% Glass |
| Produktdimensioner | D8xH21,5 cm, Set of 4 |
| Kan indeholde ml. | 350 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | No |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | No |
| Kan tåle at komme i ovnen | No |
| Produktets finish | Electroplated colour gradient finish |
| EAN Code | 5711173352142 |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--fUde_gOk--/vvnxxay8ugvqndrz1fnx.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Andre kunder købte også













