Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE MINI |
|---|---|
| Farve | Nature |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D7xH6 cm |
| Kan indeholde ml. | 225 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Comes with a rose and a lightblue silkband that can be tied around the handle |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Part of item is handdecorated, colour variations and intensity may occur |
| EAN Code | 5711173337897 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--G2hMg322--/miwxcjntusaibft9t7zm.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--M5o5wELX--/xjsqchkljpczjyfrbqoa.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82062747
Bambino Kop, Natur, Stentøj
D7xH6 cm
Vejl. udsalgspris
249,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Bambino Koppen fra Bloomingville MINI er en kop i stentøj, men motivet af en stork, der snoer sig langs håndtaget. Der medfølger et lyserødt og lyseblåt bånd, hvilket gør koppen oplagt at bruge til afsløring af køn på barnet, eller som gave til bedsteforældrene, der skal overraskes af nyheden om familieforøgelse. En kop der både kan bruges til at drikke af, og som en overraskelsesboks.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE MINI |
|---|---|
| Farve | Nature |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D7xH6 cm |
| Kan indeholde ml. | 225 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Comes with a rose and a lightblue silkband that can be tied around the handle |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Part of item is handdecorated, colour variations and intensity may occur |
| EAN Code | 5711173337897 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--G2hMg322--/miwxcjntusaibft9t7zm.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--M5o5wELX--/xjsqchkljpczjyfrbqoa.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter







