Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Nordic Simplicity |
| Farve | Blue |
| Primær materiale | Glass |
| Sammensætning | 100% Glass |
| Produktdimensioner | D7,5xH11 cm, Set of 4 |
| Kan indeholde ml. | 350 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | No |
| Kan tåle at komme i ovnen | No |
| Produktets finish | Mouthblown item, small irregularities from item to item will occur |
| EAN Code | 5711173350353 |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--kFf4t_IH--/fwgvc3zvgc01evgqay8h.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82072202
Brinley Drikkeglas, Blå, Glas
D7,5xH11 cm, Set of 4
Vejl. udsalgspris
439,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Brinley Drikkeglasset fra Bloomingville er fremstillet af mundblæst glas med prikkede linjer i blå nuancer. Glassene kommer i et sæt af 4. Små uregelmæssigheder kan forekomme, hvilket sikrer, at hvert glas er unikt.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Nordic Simplicity |
| Farve | Blue |
| Primær materiale | Glass |
| Sammensætning | 100% Glass |
| Produktdimensioner | D7,5xH11 cm, Set of 4 |
| Kan indeholde ml. | 350 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | No |
| Kan tåle at komme i ovnen | No |
| Produktets finish | Mouthblown item, small irregularities from item to item will occur |
| EAN Code | 5711173350353 |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--kFf4t_IH--/fwgvc3zvgc01evgqay8h.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter








