Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Cozy |
| Farve | Multi |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D8,5xH9,5 cm, 6 assort. |
| Kan indeholde ml. | 300 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Decal print with handpainted details |
| EAN Code | 5711173048106 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--Yu4wiyUl--/jb5xknrmgy1w1hcuwkql.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--EQaLc-SX--/pvuzhsre1zyptbcooo9o.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
217009
Carla Kop, Multifarvet, Stentøj
D8,5xH9,5 cm, 6 assort.
Vejl. udsalgspris
75,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Carla Koppen fra Bloomingville er et sæt med seks kopper i stentøj med et livligt og farverigt design. Hver kop er dekoreret med et mønster af firkanter og prikker i varme og klare nuancer, samlet med håndmalede detaljer. Det legende motiv giver et levende udtryk og tilføjer charme til enhver opdækning.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Cozy |
| Farve | Multi |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D8,5xH9,5 cm, 6 assort. |
| Kan indeholde ml. | 300 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Decal print with handpainted details |
| EAN Code | 5711173048106 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--Yu4wiyUl--/jb5xknrmgy1w1hcuwkql.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--EQaLc-SX--/pvuzhsre1zyptbcooo9o.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Andre kunder købte også






















