Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Cozy |
| Farve | Multi |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D11xH6,5 cm, 6 assort. |
| Kan indeholde ml. | 350 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Decal print with handpainted details |
| EAN Code | 5711173048090 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--2PJW0vad--/g7oprya6ecrg52oelmty.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--5wjOVhfV--/tgckewar7ka6yuxvjs4k.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
217008
Carla Skål, Multifarvet, Stentøj
D11xH6,5 cm, 6 assort.
Vejl. udsalgspris
55,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Carla Skålen fra Bloomingville er et sæt med seks stentøjsskåle i forskellige nuancer af rød, blå, orange, brun, grøn og sort. Skålene har et legende udtryk med håndmalede detaljer og bløde ternede mønstre. De varierede farver og overflader skaber et glad og harmonisk udtryk, der passer perfekt til hverdagsbrug.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Cozy |
| Farve | Multi |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D11xH6,5 cm, 6 assort. |
| Kan indeholde ml. | 350 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Decal print with handpainted details |
| EAN Code | 5711173048090 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--2PJW0vad--/g7oprya6ecrg52oelmty.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--5wjOVhfV--/tgckewar7ka6yuxvjs4k.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Andre kunder købte også






















