Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Botanist |
| Farve | Brown |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D11xH9 cm |
| Kan indeholde ml. | 420 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Color intensity may vary from item to item |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Decal print with handpainted details |
| EAN Code | 5711173301393 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--2V7TisCh--/yauojbmzrx8s4rn2w9o5.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--rMOB1bNE--/afxltjtmh4lnn8o3h57b.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82057697
Maple Krus, Brun, Stentøj
D11xH9 cm
Vejl. udsalgspris
139,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Maple Kruset fra Creative Collection er en charmerende kop med hank i et brunt cirkelmønster. Mix og match med service i andre farver og mønstre for en personlig og hyggelig borddækning og køkkenindretning.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Botanist |
| Farve | Brown |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D11xH9 cm |
| Kan indeholde ml. | 420 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Color intensity may vary from item to item |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Decal print with handpainted details |
| EAN Code | 5711173301393 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--2V7TisCh--/yauojbmzrx8s4rn2w9o5.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--rMOB1bNE--/afxltjtmh4lnn8o3h57b.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter











