Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Happy Changes |
| Farve | Blue |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D6,5xH5,5 cm |
| Kan indeholde ml. | 100 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Small variations in pattern and color intensity may occur, making each piece unique. The flowers are specially made to create a debossed effect |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Handpainted |
| EAN Code | 5711173353279 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--BFZHLkKh--/ammxlwsmdfxyafc2qnue.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--n-SKtYnD--/k6dkuhzc8rw5lkpflwla.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82063253
Nini Kop, Blå, Stentøj
D6,5xH5,5 cm
Vejl. udsalgspris
109,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Nini Koppen fra Bloomingville er en kop i stentøj med rund form, en dyb hank og en blank glasur. Den bløde blå overflade er pyntet med jævnt placerede hvide blomster og motiverne er udformet med en diskret prægning. Små variationer i mønster og farvestyrke kan forekomme, så hver kop er unik.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Happy Changes |
| Farve | Blue |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D6,5xH5,5 cm |
| Kan indeholde ml. | 100 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Small variations in pattern and color intensity may occur, making each piece unique. The flowers are specially made to create a debossed effect |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Handpainted |
| EAN Code | 5711173353279 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--BFZHLkKh--/ammxlwsmdfxyafc2qnue.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--n-SKtYnD--/k6dkuhzc8rw5lkpflwla.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter


















