Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Happy Changes |
| Farve | Multi |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D6,5xH5,5 cm, Set of 4 |
| Kan indeholde ml. | 110 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Small variations in pattern and color intensity may occur, making each piece unique |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Handpainted |
| EAN Code | 5711173356294 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--0TMGYijo--/ueyqhxgb8ckigcdh8aa7.jpg |
Download billederkeyboard_arrow_down
82073037
Nini Kop, Multipak, Multifarvet, Stentøj
D6,5xH5,5 cm, Set of 4
Vejl. udsalgspris
429,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Nini Koppen fra Bloomingville kommer i et sæt af fire og er lavet af stentøj med håndmalede mønstre i forskellige farver. De dekorative detaljer giver et legende og personligt udtryk til borddækningen. Da kopperne er håndmalede, kan små variationer i mønster og farve forekomme, hvilket gør hver kop unik.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Happy Changes |
| Farve | Multi |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D6,5xH5,5 cm, Set of 4 |
| Kan indeholde ml. | 110 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Small variations in pattern and color intensity may occur, making each piece unique |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Handpainted |
| EAN Code | 5711173356294 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--0TMGYijo--/ueyqhxgb8ckigcdh8aa7.jpg |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter












