Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Cozy |
| Farve | Multi |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D9,5xH8 cm, 3 assort. |
| Kan indeholde ml. | 380 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Decal print with handpainted details |
| EAN Code | 5711173151943 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--oJT8xDu8--/avnxfi8wj9mjxohojac8.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--bTU_ARt3--/ku8rlta2khoobaayni8n.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
21105929
Patrizia Krus, Multifarvet, Stentøj
D9,5xH8 cm, 3 assort.
Vejl. udsalgspris
55,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Patrizia Kruset fra Bloomingville er et sæt med tre stentøjskopper, der er pyntet med bløde farver og legende mønstre. Med lyserøde striber, grønne blomster og blå geometriske detaljer har hver kop en rolig beige bund med håndmalede elementer, som giver et indbydende udtryk.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Cozy |
| Farve | Multi |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D9,5xH8 cm, 3 assort. |
| Kan indeholde ml. | 380 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Decal print with handpainted details |
| EAN Code | 5711173151943 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--oJT8xDu8--/avnxfi8wj9mjxohojac8.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--bTU_ARt3--/ku8rlta2khoobaayni8n.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Andre kunder købte også


























