Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Nordic Simplicity |
| Farve | Orange |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D7xH6 cm |
| Kan indeholde ml. | 140 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to nature of the glaze colour variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173337989 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--Sds3x06q--/eercx9oqwlwaddhmc1xo.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--X2-qndWt--/quj9ka4xrb5bunhxjg0e.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82061631
Paula Espressokop, Orange, Stentøj
D7xH6 cm
Vejl. udsalgspris
79,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Paula Espressokoppen fra Bloomingville er en elegant og tidløs tilføjelse til din kaffepause. Koppen er lavet af stentøj, med en lys glasur som blander sig med orange og rosa nuancer. Koppens størrelse gør den er den perfekt til en stærk, aromatisk espresso. Glasurens natur kan medføre farvevariationer, hvilket gør hver kop unik.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Nordic Simplicity |
| Farve | Orange |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D7xH6 cm |
| Kan indeholde ml. | 140 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to nature of the glaze colour variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173337989 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--Sds3x06q--/eercx9oqwlwaddhmc1xo.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--X2-qndWt--/quj9ka4xrb5bunhxjg0e.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter




















