Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Farve | Blue |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D9xH8 cm |
| Kan indeholde ml. | 275 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to nature of the glaze colour variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173343881 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--MoM2IEgJ--/czc2m4zeeeareav0hrye.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--W3FpDwZW--/bu8vmxeki5wx7m6lir35.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82072044
Paula Kop, Blå, Stentøj
D9xH8 cm
Vejl. udsalgspris
125,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Paula Koppen fra Bloomingville er lavet af stentøj og glaseret i blå og lyse nuancer, som skaber et smukt farvespil og tilføjer et moderne touch til det ellers klassiske design. Hanken giver et komfortabelt greb og gør koppen både praktisk og stilfuld. Grundet glasurens natur samt den håndlavede teknik, kan farvevariationer forekomme.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Farve | Blue |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D9xH8 cm |
| Kan indeholde ml. | 275 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to nature of the glaze colour variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173343881 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--MoM2IEgJ--/czc2m4zeeeareav0hrye.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--W3FpDwZW--/bu8vmxeki5wx7m6lir35.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Andre kunder købte også

















































