Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Farve | Brown |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D9xH8 cm |
| Kan indeholde ml. | 275 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to nature of the glaze colour variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173343942 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--3TSS9lm1--/j6qfq6i2pqn49sopjogx.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--TpgzcVY2--/tpbjnqfurmgyr37dnkdo.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82072050
Paula Kop, Brun, Stentøj
D9xH8 cm
Vejl. udsalgspris
125,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Paula Koppen fra Bloomingville er glaseret i smukke brune nuancer, i et retro design, der tilføjer et unikt og nostalgisk udtryk til den velkendte form. Hanken giver et komfortabelt greb og gør koppen både praktisk og stilfuld. Den håndmalede kop er unik, da hvert penselstrøg tilføjer et personligt præg og skaber en unik variation i designet.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Farve | Brown |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D9xH8 cm |
| Kan indeholde ml. | 275 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to nature of the glaze colour variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173343942 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--3TSS9lm1--/j6qfq6i2pqn49sopjogx.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--TpgzcVY2--/tpbjnqfurmgyr37dnkdo.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Andre kunder købte også























































