Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Cozy |
| Farve | Green |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D9xH8 cm |
| Kan indeholde ml. | 275 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to nature of the glaze colour variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173314966 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--pqezmB2L--/jh0cddlrd5rqzxiqyesi.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--pRGHe0Wo--/jxgcrlwqtnecfwgxbkjf.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82058578
Paula Kop, Grøn, Stentøj
D9xH8 cm
Vejl. udsalgspris
125,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Paula Koppen fra Bloomingville er lavet af stentøj, med en reaktiv glasur i grønne, orange og brunlige nuancer. Farvespillet giver koppen et diskret retro præg, der klæder den klassiske, runde form. Hanken sikrer et behageligt greb og gør koppen praktisk i hverdagen. Glasurens karakter kan medføre variationer i farve og udtryk, hvilket gør hver kop unik.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Cozy |
| Farve | Green |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D9xH8 cm |
| Kan indeholde ml. | 275 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to nature of the glaze colour variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173314966 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--pqezmB2L--/jh0cddlrd5rqzxiqyesi.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--pRGHe0Wo--/jxgcrlwqtnecfwgxbkjf.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Andre kunder købte også














































