Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Farve | Green |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D9xH8 cm |
| Kan indeholde ml. | 275 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to nature of the glaze colour variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173343997 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--DMR5bm7o--/k3zgqxbmhsudwtx8minn.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--5TH6wKkz--/zd1tgnybt4er0k7yvzxn.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82072055
Paula Kop, Grøn, Stentøj
D9xH8 cm
Vejl. udsalgspris
125,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Paula Koppen fra Bloomingville danner et smukt farvespil med sin glasur i brune, blå og grønne nuancer. Glasurens natur kan medføre variationer i farven, hvilket gør hver kop unik.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Farve | Green |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D9xH8 cm |
| Kan indeholde ml. | 275 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to nature of the glaze colour variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173343997 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--DMR5bm7o--/k3zgqxbmhsudwtx8minn.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--5TH6wKkz--/zd1tgnybt4er0k7yvzxn.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Andre kunder købte også














































