Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | White Spaces |
| Farve | Green |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D9xH8 cm |
| Kan indeholde ml. | 275 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to nature of the glaze colour variations may occur, crackle glaze not suited for oven |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173349128 |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--FMBGLsz8--/egwhr9rhhyatojqmd6gj.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82072412
Paula Kop, Grøn, Stentøj
D9xH8 cm
Vejl. udsalgspris
125,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Paula Koppen fra Bloomingville er lavet af stentøj med en reaktiv glasur i gule og metalliske nuancer. Det blanke farvespil med sølv- og guldtoner giver koppen et iøjnefaldende udtryk. Glasurens karakter sikrer, at hver kop er unik, mens hanken fuldender designet.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | White Spaces |
| Farve | Green |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D9xH8 cm |
| Kan indeholde ml. | 275 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to nature of the glaze colour variations may occur, crackle glaze not suited for oven |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173349128 |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--FMBGLsz8--/egwhr9rhhyatojqmd6gj.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter






































