Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Nordic Simplicity |
| Farve | Yellow |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D9xH8 cm |
| Kan indeholde ml. | 275 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Small variations in pattern and color intensity may occur, making each piece unique |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173353538 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--kua8CEbZ--/vqrlz7fyt3lkkbwoqpwc.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--_Fv7qfWR--/gvbt3va4gtuijpyfoeb2.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82072703
Paula Kop, Gul, Stentøj
D9xH8 cm
Vejl. udsalgspris
125,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Paula Koppen fra Bloomingville er en kop i stentøj med en reaktiv glasur, der skaber en levende og varieret overflade. Den har en gul top, som smelter over i en dyb brun bund, og en spættet, løkkeformet hank. Små variationer i mønster og farvestyrke kan forekomme, så hver kop er helt unik.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Nordic Simplicity |
| Farve | Yellow |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D9xH8 cm |
| Kan indeholde ml. | 275 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Small variations in pattern and color intensity may occur, making each piece unique |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173353538 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--kua8CEbZ--/vqrlz7fyt3lkkbwoqpwc.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--_Fv7qfWR--/gvbt3va4gtuijpyfoeb2.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Andre kunder købte også








































