Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Botanist |
| Farve | Rose |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D10xH8 cm, Set of 4 |
| Kan indeholde ml. | 390 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Small variations in pattern and color intensity may occur, making each piece unique |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173352692 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--fZ_bsjnx--/uob4z8zhsr7jmok2g5jf.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--uz75q30q--/xbzhmcrzih1e4as3mbpz.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82072391
Rayen Krus, Rosa, Stentøj
D10xH8 cm, Set of 4
Vejl. udsalgspris
549,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Rayen Kruset fra Creative Collection er et sæt med fire krus i stentøj med en reaktiv glasur i en blød rosa nuance. Hvert krus har mørke, lodrette striber, en rundet form og en behagelig, buet hank. Små variationer i mønster og farveintensitet kan forekomme, så hvert stykke er unikt.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Botanist |
| Farve | Rose |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D10xH8 cm, Set of 4 |
| Kan indeholde ml. | 390 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Small variations in pattern and color intensity may occur, making each piece unique |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173352692 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--fZ_bsjnx--/uob4z8zhsr7jmok2g5jf.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--uz75q30q--/xbzhmcrzih1e4as3mbpz.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter










