Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Botanist |
| Farve | Rose |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D14,5xH7 cm, Set of 4 |
| Kan indeholde ml. | 650 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Small variations in pattern and color intensity may occur, making each piece unique |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173352708 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--7ibF306D--/gev1btvaas94l9oehwmt.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--IRHuB6EY--/xevxhkcedfjpnjghmrx0.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82072395
Rayen Skål, Rosa, Stentøj
D14,5xH7 cm, Set of 4
Vejl. udsalgspris
599,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Rayen Skålen fra Creative Collection er et sæt med fire skåle i stentøj med reaktiv glasur. Hver skål har varierede rosenuancer, en blank overflade med mørke strøg og en varm brun kant. Små variationer i mønster og farveintensitet kan forekomme, så hver skål er unik.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Botanist |
| Farve | Rose |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D14,5xH7 cm, Set of 4 |
| Kan indeholde ml. | 650 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Small variations in pattern and color intensity may occur, making each piece unique |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze |
| EAN Code | 5711173352708 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--7ibF306D--/gev1btvaas94l9oehwmt.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--IRHuB6EY--/xevxhkcedfjpnjghmrx0.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter










