Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Botanist |
| Farve | White |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D11xH9 cm, Set of 4 |
| Kan indeholde ml. | 400 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Small variations in pattern and color intensity may occur, making each piece unique |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Handpainted |
| EAN Code | 5711173353316 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--UQcqZXhL--/uezhzvvqxpzuqy3lep33.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--3y0Lo1-x--/hb15rwvzsck8kmjyjzha.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82072754
Rosalynde Krus, Hvid, Stentøj
D11xH9 cm, Set of 4
Vejl. udsalgspris
729,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Rosalynde Kruset fra Creative Collection er et sæt med fire krus i stentøj. Hvert krus har et håndmalet blomstermotiv med en rosafarvet kant og fod. Små variationer i mønster og farvestyrke kan forekomme, så hvert krus er unikt.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Botanist |
| Farve | White |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D11xH9 cm, Set of 4 |
| Kan indeholde ml. | 400 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Small variations in pattern and color intensity may occur, making each piece unique |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Handpainted |
| EAN Code | 5711173353316 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--UQcqZXhL--/uezhzvvqxpzuqy3lep33.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--3y0Lo1-x--/hb15rwvzsck8kmjyjzha.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Andre kunder købte også
















