Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Nordic Simplicity |
| Farve | Grey |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | P:D28,5xH2,5/D22xH2/DP:D22xH5cm, Set of 12 |
| Kan indeholde ml. | Plate deep 900 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to the nature of the glaze and item being handcrafted, color variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze. |
| EAN Code | 5711173337200 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--_COUYzsH--/etiqdelvztppgn8ymv49.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--mEPz2wSb--/iwwgje39eal3wwomuntx.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82068324
Sandrine Bordservice Sæt, Grå, Stentøj
P:D28,5xH2,5/D22xH2/DP:D22xH5cm, Set of 12
Vejl. udsalgspris
1.999,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Sandrine Bordservice Sættet fra Bloomingville tilføjer et naturligt touch til enhver borddækning med sin spættede glasur. De mørkegrå nuancer, fremhævet af et glansfuldt finish, tilfører dybde til designet, mens glasurens natur sikrer, at hvert sæt er unikt. Sandrine-sættet er en stilfuld og praktisk tilføjelse til middagsbordet, da det tåler både opvaskemaskine og mikroovn. Sættet indeholder 4 x tallerkener (D28,5 cm), 4 x tallerkener (D22 cm) og 4 x skåle (D22xH5 cm).
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Nordic Simplicity |
| Farve | Grey |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | P:D28,5xH2,5/D22xH2/DP:D22xH5cm, Set of 12 |
| Kan indeholde ml. | Plate deep 900 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Due to the nature of the glaze and item being handcrafted, color variations may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Reactive glaze. |
| EAN Code | 5711173337200 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--_COUYzsH--/etiqdelvztppgn8ymv49.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--mEPz2wSb--/iwwgje39eal3wwomuntx.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Sandrine Bordservice Sæt, Natur, Stentøj
82068304
P:D28,5xH2,5/D22xH2/DP:D22xH5cm, Set of 12
Vejl. udsalgspris1.999,00 DKK
Sandrine Bordservice Sæt, Blå, Stentøj
82068305
P:D28,5xH2,5/D22xH2/DP:D22xH5cm, Set of 12
Vejl. udsalgspris1.999,00 DKK
Taupe Bordservice Sæt, Grå, Stentøj
82060575
B:D13xH6,5/P:D21,5xH2,5/P:D27 cm, Set of 12
Vejl. udsalgspris1.299,00 DKK
Bea Bordservice Sæt, Natur, Stentøj
82060574
B:D11,5xH6,5/P:D21xH2/P:D27,5xH3, Set of 12
Vejl. udsalgspris2.199,00 DKK
Andre kunder købte også
























