Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Farve | Multi |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D5xH5 cm |
| Kan indeholde ml. | 50 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Small variations in color depth and pattern expression may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Hand decorated, making each piece unique |
| EAN Code | 5711173331307 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--w4sxrbmH--/mlvlsta202oi5yzhrszh.jpg |
Download billederkeyboard_arrow_down
82061093
Shama Espressokop, Multifarvet, Stentøj
D5xH5 cm
Vejl. udsalgspris
109,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Shama Espressokoppen fra Bloomingville er fremstillet med et unikt mønster. Farvesammensætningen af skaber en harmonisk balance, mens det cirkulære og punktformede design tilføjer et moderne touch til det traditionelle udseende. Koppen er håndmalet, hvilket gør hver kop unik.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Farve | Multi |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D5xH5 cm |
| Kan indeholde ml. | 50 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Small variations in color depth and pattern expression may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Hand decorated, making each piece unique |
| EAN Code | 5711173331307 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--w4sxrbmH--/mlvlsta202oi5yzhrszh.jpg |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter


















