Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Cozy |
| Farve | Blue |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D14,5xH11 cm |
| Kan indeholde ml. | 515 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Small variations in color depth and pattern expression may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Hand decorated, making each piece unique |
| EAN Code | 5711173316380 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--CQq7ywrB--/olmioz12ky6a3mgdwvmk.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--pFAMKkrQ--/k9i8tfzt6bzgqshknmxh.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82060440
Shama Krus, Blå, Stentøj
D14,5xH11 cm
Vejl. udsalgspris
165,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Shama Kruset fra Bloomingville er den perfekte tilføjelse til samlingen af krus og kopper. Med sit håndmalede mønster i smukke mørkeblå og lyse nuancer skaber det et kunstnerisk og hyggeligt udtryk, der vil bringe ekstra charme til kaffe- eller te-stunden. Kombiner Shama Kruset med forskellige mønstre eller ensfarvede krus for at skabe en personlig stil. Hvert krus er unikt, da hvert penselstrøg giver et personligt præg og skaber variationer i designet.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Cozy |
| Farve | Blue |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D14,5xH11 cm |
| Kan indeholde ml. | 515 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | Yes |
| Andre specifikationer | Small variations in color depth and pattern expression may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | Yes |
| Produktets finish | Hand decorated, making each piece unique |
| EAN Code | 5711173316380 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--CQq7ywrB--/olmioz12ky6a3mgdwvmk.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--pFAMKkrQ--/k9i8tfzt6bzgqshknmxh.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Andre kunder købte også



















