Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Nordic Simplicity |
| Farve | Nature |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D8xH11 cm |
| Kan indeholde ml. | 450 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | No |
| Andre specifikationer | Due to nature of the glaze, significant colour variations from item to item may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | No |
| Produktets finish | Vivid reactive glaze |
| EAN Code | 5711173340842 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--cy4G7F0H--/hkldpyq6xx4h9evjslfl.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--ydGVltN6--/l260dmvoieqbfvbymmxv.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82061998
Yori Krus, Natur, Stentøj
D8xH11 cm
Vejl. udsalgspris
165,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Yori Kruset fra Bloomingville er et elegant krus med en smuk reaktiv glasur, der skaber en levende, løbende effekt. Glasurens naturlige variationer gør hvert krus unikt og giver det en helt særlig karakter. Farvespillet mellem gule, blå og rosa nuancer tilfører et dekorativt og kunstnerisk udtryk, der gør kruset til en fryd for øjet. Når det ikke er i brug, fungerer kruset som en fin detalje på en kopreol i køkkenet og tilfører rummet et strejf af charme og personlighed.v
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | BLOOMINGVILLE |
|---|---|
| Theme | Nordic Simplicity |
| Farve | Nature |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D8xH11 cm |
| Kan indeholde ml. | 450 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | No |
| Andre specifikationer | Due to nature of the glaze, significant colour variations from item to item may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | No |
| Produktets finish | Vivid reactive glaze |
| EAN Code | 5711173340842 |
| Warning | http://images.salsify.com/image/upload/s--cy4G7F0H--/hkldpyq6xx4h9evjslfl.jpg |
| Declaration of Conformity | http://images.salsify.com/image/upload/s--ydGVltN6--/l260dmvoieqbfvbymmxv.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter
Andre kunder købte også














