Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Cottage |
| Farve | Green |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D23,5xH8 cm |
| Kan indeholde ml. | 1700 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | No |
| Andre specifikationer | Variations in both colourshade and colour intensity may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | No |
| Produktets finish | Decorated with handpainted stripes in runny glaze |
| EAN Code | 5711173325924 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--08iZcAmP--/xj5ouxzdtxzcwgvlregl.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--1QL2Ym13--/irdopxvtdlmfndx8tzbs.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
82060362
Begonia Skål, Grøn, Stentøj
D23,5xH8 cm
Vejl. udsalgspris
399,00 DKK
Vi kan ikke garantere, at hele sortimentet forefindes hos alle forhandlere.
Begonia Skålen fra Creative Collection har dekorative, ujævne lodrette striber i en flydende glasur, der giver et blødt og afdæmpet udtryk. Det malede mønster går hele vejen rundt på ydersiden i grønne nuancer og giver hver skål et levende og let varieret udtryk. Der kan forekomme variationer i både farvetone og farveintensitet.
Produktspecifikationerkeyboard_arrow_down
| Brand | CREATIVE COLLECTION |
|---|---|
| Theme | Cottage |
| Farve | Green |
| Primær materiale | Stoneware |
| Sammensætning | 100% Stoneware |
| Produktdimensioner | D23,5xH8 cm |
| Kan indeholde ml. | 1700 ml |
| Kan tåle at komme i opvaskemaskine | Yes |
| Godkendt til mad | Yes |
| Kan tåle at komme i mikrobølgeovnen | No |
| Andre specifikationer | Variations in both colourshade and colour intensity may occur |
| Kan tåle at komme i ovnen | No |
| Produktets finish | Decorated with handpainted stripes in runny glaze |
| EAN Code | 5711173325924 |
| Warning | https://images.salsify.com/image/upload/s--08iZcAmP--/xj5ouxzdtxzcwgvlregl.jpg |
| Declaration of Conformity | https://images.salsify.com/image/upload/s--1QL2Ym13--/irdopxvtdlmfndx8tzbs.pdf |
Download billederkeyboard_arrow_down
Relaterede produkter








